Personeel

R Arends
locatiedirecteur
directie@dehervormdeschool.nl

M. Egglij-Welling
groepsleerkracht groep 8
megglij@dehervormdeschool.nl

S. van Leeuwen-Terpstra
Groepsleerkracht groep 8 en Pluscoördinator
svanleeuwen@dehervormdeschool.nl

J.M. Zaaijer
groepsleerkracht groep 7 en bovenbouwcoördinator
mzaaijer@dehervormdeschool.nl

I.C. van den Bos
Groepsleerkracht groep 7
ivandenbos@dehervormdeschool.nl

A.J. Boogert
groepsleerkracht groep 6
aboogert@dehervormdeschool.nl

M. Stigter
Groepsleerkracht groep 6, 4, 3b
mstigter@dehervormdeschool.nl

B.W.D. Baan
groepsleerkracht groep 5
sbaan@dehervormdeschool.nl

A.Van Malestein
Groepsleerkracht groep 5
avanmalestein@dehervormdeschool.nl

E. Boogert-Burggraaf
Groepsleerkracht groep 4
eboogert@dehervormdeschool.nl

S.M. Henzen-Deijs
Groepsleerkracht groep 3a
shenzen@dehervormdeschool.nl

M. van Daalen-Schultz
Groepsleerkracht groep 3a
mvandaalen@dehervormdeschool.nl

W. Eijkelboom-Hoogendoorn
Groepsleerkracht groep 3b
weijkelboom@dehervormdeschool.nl

M. van Vreeswijk- van de Meer
Groepsleerkracht groep 3b
mvanvreeswijk@dehervormdeschool.nl

G.W. Bron- Mauritz
groepsleerkracht groep 2
hbron@dehervormdeschool.nl

N. van Wendel de Joode- Hoogakker
groepsleerkracht groep 1-2
nvanwendeldejoode@dehervormdeschool.nl

H.C. Mekking- Meulenkamp
groepsleerkracht groep 1-2
hmekking@dehervormdeschool.nl

M.J. Sterk- van Kekem
Onderbouwcoördinator, intern begeleider groep 1/2
Groepsleerkracht groep 2, 0-1
msterk@dehervormdeschool.nl

M. Pol
Groepsleerkracht groep 0-1
mpol@dehervormdeschool.nl

C.I. Maasse
invalleerkracht
cmaasse@dehervormdeschool.nl

G. Nijland- Franken
intern begeleider groep 3-8
gnijland@dehervormdeschool.nl

L. Bakker- Buijk
schaduw intern begeleider / rt-er
lbakker@dehervormdeschool.nl

G.J. Hoogenboom
onderwijsassistente
ghoogenboom@dehervormdeschool.nl

P.I. Sterk- van Voorthuijsen
onderwijsassistente
isterk@dehervormdeschool.nl

R. Speijers
Onderwijsassistente
rspeijers@dehervormdeschool.nl

L. Schulp- van Ooijen
administratief medewerkster
lschulp@dehervormdeschool.nl

M. van Deelen- van Eldik
Administratief mederwerkster
mvandeelen@dehervormdeschool.nl

W. van de Bovenkamp
ondersteunend medewerkster

F.H. Evers-Dennenberg
Administratief medewerkster en ICT-coördinator
devers@dehervormdeschool.nl